Categories
muzycznie

moje pierwsze kroki z melodyką

10 replies on “moje pierwsze kroki z melodyką”

Fajne to jest, grałam na tym. Skąd pomysł, aby to kupić? Swietnie z harmonią się komponuje.

chcialam bardzo mieć zwykły klawisz, ale że nie mam miejsca w pokoju to kupiłam melodykę, Przynajmniej
wszędzie mogę zabrać. 🙂

Ładnie zagrane, choć muszę uczciwie przyznać, że fanem melodyki też nie jestem.
Co to jest melodyka? Cytując mojego nauczyciela historii muzyki.
Eee, melodyka to jest wszystko połączone w jedno. 😀
A tak poważnie, harmonijka klawiszowa, 20 kilka do 30 kilku klawiszy, takie fajne małe coś.
Jak napisała annabeth, instrument dęto-klawiszowy.
Moja babcia lubiła na niej grywać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *