melodyka to bardzo fajny instrumęcik, tylko uważaj.
Mi się dźwięk melodyki nie podoba, ale podziwiam ludzi, którzy na tym grają. 🙂
Czym jest melodyka? Chyba nigdy tego instrumentu nie słyszałam. A utworek fajny 🙂
instument dento-klawiszowy mozna to tak nazwać 🙂
Taa kiedyś na melodyce grałem to taki dmóchany fortepian hehehe.
Fajne to jest, grałam na tym. Skąd pomysł, aby to kupić? Swietnie z harmonią się komponuje.
chcialam bardzo mieć zwykły klawisz, ale że nie mam miejsca w pokoju to kupiłam melodykę, Przynajmniej
wszędzie mogę zabrać. 🙂
Ładnie zagrane, choć muszę uczciwie przyznać, że fanem melodyki też nie jestem.
Co to jest melodyka? Cytując mojego nauczyciela historii muzyki.
Eee, melodyka to jest wszystko połączone w jedno. 😀
A tak poważnie, harmonijka klawiszowa, 20 kilka do 30 kilku klawiszy, takie fajne małe coś.
Jak napisała annabeth, instrument dęto-klawiszowy.
Moja babcia lubiła na niej grywać.
10 replies on “moje pierwsze kroki z melodyką”
melodyka to bardzo fajny instrumęcik, tylko uważaj.
Mi się dźwięk melodyki nie podoba, ale podziwiam ludzi, którzy na tym grają. 🙂
Czym jest melodyka? Chyba nigdy tego instrumentu nie słyszałam. A utworek fajny 🙂
instument dento-klawiszowy mozna to tak nazwać 🙂
Taa kiedyś na melodyce grałem to taki dmóchany fortepian hehehe.
Fajne to jest, grałam na tym. Skąd pomysł, aby to kupić? Swietnie z harmonią się komponuje.
chcialam bardzo mieć zwykły klawisz, ale że nie mam miejsca w pokoju to kupiłam melodykę, Przynajmniej
wszędzie mogę zabrać. 🙂
Ładnie zagrane, choć muszę uczciwie przyznać, że fanem melodyki też nie jestem.
Co to jest melodyka? Cytując mojego nauczyciela historii muzyki.
Eee, melodyka to jest wszystko połączone w jedno. 😀
A tak poważnie, harmonijka klawiszowa, 20 kilka do 30 kilku klawiszy, takie fajne małe coś.
Jak napisała annabeth, instrument dęto-klawiszowy.
Moja babcia lubiła na niej grywać.
O, a jak ładnie zagrałaś. <3
świetnie.